A szállítás 20.000.-Ft felett INGYENES!

PolyGél, AkrylGél érzékenyeknek

PolyGél, AkrylGél érzékenyeknek – HEMA mentes megoldás

A HEMA-mentes PolyGél és AkrylGél tökéletes választás érzékeny bőrűeknek. Ezek az innovatív építőanyagok a zselé és a porcelán előnyeit ötvözik: tartósak, mégis rugalmasak, és UV/LED lámpában kötnek meg. Hipoallergén összetételük miatt csökkentik az irritáció kockázatát, sűrű állaguk pedig megkönnyíti a pontos formázást – kezdőknek és profiknak egyaránt!

Fontos: Teljes allergiamentesség nem garantálható, de ezek a termékek jelentősen csökkenthetik a kockázatot. Érzékenység esetén konzultálj szakemberrel!
11 termék 1 11

Az érzékenység komoly dolog, vegyük komolyan!

Mi legalábbis pontosan ezt tesszük. Éppen ezért alakítottuk ki a kifejezetten érzékenyeknek szánt műköröm alapanyagok
kategóriáját. Itt minőségi termékeket vonultatunk fel, amelyek lehetőséget kínálnak azok számára is, akik kellemetlenséget tapasztaltak korábban, hagyományos változatokat alkalmazva.

Azzal érdemes tisztában lenni, hogy olyan termék nem létezik a műkörmök világában, ami abszolút “minden mentes” lenne. Ezek a készítmények rengeteg elvárásunknak meg kell, hogy feleljenek: ideális sűrűség, könnyű kezelhetőség, gyönyörű megjelenés és tartósság.

Ezek az elvárások nem teljesülhetnek teljesen természetes összetevőkből – szükség van bizonyos kémiai komponensekre, hogy az eredmény megfelelő legyen. Az érzékenyeknek szánt készítmények is okozhatnak ritkán problémát, biztosat kizárólag egy allergiavizsgálat adhat.

HEMA-mentes PolyGél és AkrylGél kínálat az oldalunkon

A kategóriában található akrilzselék kivétel nélkül HEMA-mentesek, ezért kiválóak azok számára, akik korábban bőrpírt, gyulladást vagy más panaszokat tapasztaltak.

Használhatók sablonos vagy dual form technikához is, különösen a Powder Gélek, amelyekkel gyönyörű, hosszú körmök építhetők. Ne feledd az érzékenyeknek való előkészítő anyagokat sem – ezek nélkül a legjobb eredmény sem garantált.

A kínálatban szereplő polygélek rugalmasak, mégis strapabírók, mint a porcelán. Sűrű állaguk nem folyik el, nem köt levegőn, csak UV/LED lámpában. Kellemes illat, könnyű alkalmazás, egyfázisú kivitel – és mindez gazdaságos kiszerelésben, többféle árnyalatban!

Fontos: Teljes allergiamentesség nem garantálható, de ezek a termékek jelentősen csökkenthetik a kockázatot. Érzékenység esetén konzultálj szakemberrel!