-10% a PRO-LAQ termékekre, kuponkód: PRO-LAQ-10

Akciók

Itt az idő, hogy beszerezd a legjobb műköröm alapanyagokat akciós áron! Ebben a kategóriában olyan kedvezményes géllakkokat, építőzseléket, alap- és fedőrétegeket, valamint kiegészítőket találsz, amelyek minden profi vagy kezdő műkörmös számára elengedhetetlenek.

Összes termék a kategóriában245 termék
Silcare Pure Line Clear Építőzselé 15g – önterülő savmentes átlátszó építőzselé Silcare Pure Line Clear Építőzselé 15g – önterülő savmentes átlátszó építőzselé
1/2

Silcare Pure Line Clear Építőzselé 15g

31
2 890 Ft
1 990 Ft
Egységár: 133 Ft/g
Raktáron
Sunone Czarna Inez – professzionális fekete géllakk Sunone Czarna Inez – professzionális fekete géllakk Sunone Czarna Inez – professzionális fekete géllakk
1/3

Sunone Géllakk Czarna Inez

36
1 300 Ft
830 Ft
Egységár: 166 Ft/g
Raktáron
Silcare High Light LED Clear Építőzselé 15g – 30mp kötési idő savmentes egyfázisú építőzselé Silcare High Light LED Clear Építőzselé 15g – 30mp kötési idő savmentes egyfázisú építőzselé
1/2

Silcare High Light LED Clear Építőzselé 15g

53
4 915 Ft
2 290 Ft
Egységár: 153 Ft/g
Raktáron

50db Tip box utántöltő készlet, natural 4#

78
473 Ft
100 Ft
Egységár: 2,00 Ft/db
Raktáron
AlleMed csiszolósapka 16mm 100# – öntisztuló professzionális csiszolósapka pedikűrhöz AlleMed csiszolósapka 16mm 100# – öntisztuló professzionális csiszolósapka pedikűrhöz AlleMed csiszolósapka 16mm 100# – öntisztuló professzionális csiszolósapka pedikűrhöz
1/3

1 db AlleMed csiszolósapka 16mm 100#

8
185 Ft
170 Ft
Raktáron

50db Tip box utántöltő készlet, clear 4#

78
473 Ft
100 Ft
Egységár: 2,00 Ft/db
Raktáron
PRO-LAQ Premium Line – Színes Erősítő Alap – Light Cover - Természetes hatású, savmentes köröm erősítő alap. PRO-LAQ Premium Line – Színes Erősítő Alap – Light Cover - Természetes hatású, savmentes köröm erősítő alap.
1/2

PRO-LAQ Premium Line – Színes Erősítő Alap – Light Cover

10
3 990 Ft
3 590 Ft
Egységár: 399 Ft/g
Raktáron

Silcare The Garden of Colour színes porcelánpor 14*

53
835 Ft
390 Ft
Egységár: 98 Ft/g
Raktáron
 PRO-LAQ Premium Line - Fixálásmentes Fényzselé - Karcálló Top  PRO-LAQ Premium Line - Fixálásmentes Fényzselé - Karcálló Top
1/2

PRO-LAQ Premium Line - Fixálásmentes Fényzselé

3
3 990 Ft
3 850 Ft
Egységár: 428 Ft/g
Raktáron
Candy Dream cukorkapor 40# Candy Dream cukorkapor 40# Candy Dream cukorkapor 40#
1/3

Candy Dream cukorkapor 40#

45
350 Ft
190 Ft
Egységár: 63 Ft/ml
Raktáron
Silcare Base One Thick Violet Építőzselé 5g – kompakt UV-szűrő lila formula víztiszta kötéssel Silcare Base One Thick Violet Építőzselé 5g – kompakt UV-szűrő lila formula víztiszta kötéssel Silcare Base One Thick Violet Építőzselé 5g – kompakt UV-szűrő lila formula víztiszta kötéssel
1/3

Silcare Base One Egyfázisú Építőzselé Thick Violet 5g

34
1 290 Ft
840 Ft
Egységár: 168 Ft/g
Raktáron
Silcare High Light LED Violet Építőzselé 15g – 30mp kötés, UV-szűrő lila formula, nem sárgul Silcare High Light LED Violet Építőzselé 15g – 30mp kötés, UV-szűrő lila formula, nem sárgul
1/2

Silcare High Light LED Violet Építőzselé 15g

53
4 915 Ft
2 290 Ft
Egységár: 153 Ft/g
Raktáron
Candy Dream cukorkapor 16# Candy Dream cukorkapor 16#
1/2

Candy Dream cukorkapor 16#

45
350 Ft
190 Ft
Egységár: 63 Ft/ml
Raktáron

Silcare Base One Paint gel, díszítő zselé, Blue 07#

42
1 195 Ft
690 Ft
Egységár: 138 Ft/g
Raktáron

Silcare The Garden of Colour színes porcelánpor 22*

53
835 Ft
390 Ft
Egységár: 98 Ft/g
Raktáron
Sunone Géllakk B20 Begi csokoládépuding árnyalat, tartós és pigmentált géllakk elegáns barna tónusban. Sunone Géllakk B20 Begi csokoládépuding árnyalat, tartós és pigmentált géllakk elegáns barna tónusban. Sunone Géllakk B20 Begi csokoládépuding árnyalat, tartós és pigmentált géllakk elegáns barna tónusban.
1/3

Sunone Géllakk B20 Begi

6
1 300 Ft
1 210 Ft
Egységár: 242 Ft/g
Raktáron
Silcare Color It! Premium 3150# Silcare Color It! Premium 3150# Silcare Color It! Premium 3150#
1/3

Silcare Color It! Premium 3150#

15
1 700 Ft
1 435 Ft
Egységár: 239 Ft/g
Raktáron

50db Tip box utántöltő készlet, natural 2#

78
473 Ft
100 Ft
Egységár: 2,00 Ft/db
Raktáron
Silcare The Garden of Colour színes porcelánpor 09* Silcare The Garden of Colour színes porcelánpor 09*
1/2

Silcare The Garden of Colour színes porcelánpor 09*

53
835 Ft
390 Ft
Egységár: 98 Ft/g
Raktáron

Sunone Gél lakk S04 Sofia

36
1 300 Ft
830 Ft
Egységár: 166 Ft/g
Raktáron

Silcare The Garden of Colour színes porcelánpor 24*

53
835 Ft
390 Ft
Egységár: 98 Ft/g
Raktáron
Excellent PRO Economic Pink Mask 15g - természetes rózsaszín egyfázisú önterülő savmentes építőzselé Excellent PRO Economic Pink Mask 15g - természetes rózsaszín egyfázisú önterülő savmentes építőzselé Excellent PRO Economic Pink Mask 15g - természetes rózsaszín egyfázisú önterülő savmentes építőzselé Excellent PRO Economic Pink Mask 15g - természetes rózsaszín egyfázisú önterülő savmentes építőzselé
1/4

Excellent PRO Egyfázisú Építőzselé, Economic Pink Mask 15g

20
3 650 Ft
2 890 Ft
Egységár: 193 Ft/g
Raktáron

Silcare Base One Paint gel, díszítő zselé, Violet 04#

42
1 195 Ft
690 Ft
Egységár: 138 Ft/g
Raktáron

50db Tip box utántöltő készlet, clear 3#

78
473 Ft
100 Ft
Egységár: 2,00 Ft/db
Raktáron
Összes termék a kategóriában245 termék

Miért érdemes figyelni az akciós termékekre?

A kategória célja, hogy lehetőséget biztosítson szakembereknek és hobbi körmösöknek, hogy a megszokott minőséget kedvezőbb áron szerezzék be. Az akciók időben vagy készlet erejéig érvényesek, érdemes rendszeresen nyomon követni az aktuális kínálatot. A kedvezményes ár mellett minden esetben feltüntetjük az eredeti árat is, így átlátható, mekkora megtakarítással jár a vásárlás.

Akciós terméktípusok, amelyeket megtalálsz

  • Zselék: egyfázisú építőzselék, színes UV/LED zselék, glitteres zselék különböző kiszerelésekben és színekben.
  • Géllakkok: klasszikus, hibrid és különleges hatású géllakkok, megbízható tartóssággal.
  • Alap- és fedőrétegek: base coat, top coat, mattító fedők és erősítő alapok.
  • Díszítő anyagok: strasszok, transzferfóliák, körömmatricák, csillámporok, pigmentporok, effekt porok.
  • Műköröm kellékek: ecsetek, reszelők, buffer, körömsablonok, tip-ek, előkészítő folyadékok.
  • UV/LED lámpák és kisebb gépek: főként modellfrissítés vagy készletfrissítés során akciósan.

Fontos tudnivalók az akciós termékekről

Az akciós termékek minőségében megegyeznek a teljes árú változatokkal. Nem hibás termékekről van szó, hanem kifutó színekről, utolsó darabos tételekről, csomagolásváltás előtti szériákról vagy promóciós időszakban értékesített termékekről.

Miért érdemes rendszeresen nézelődni az akciós termékek között?

Akár kezdő, akár tapasztalt műkörmös vagy, az akciós kategória lehetőséget ad új termékek kipróbálására vagy készleteid gazdaságos feltöltésére. A termékek pontos leírással, képekkel és felhasználási javaslatokkal érhetők el, így a döntéshozatal egyszerű és gyors.

Fontos: egyes akciós termékek gyorsan elfogyhatnak, így érdemes mielőbb lecsapni rájuk! Ha egy termék elfogy, eltûnik a kínálatból.

Kínálatunk folyamatosan frissül a szezonalitás, vásárlói visszajelzések és készletállapot alapján, így érdemes rendszeresen visszalátogatni!

Szerezd be kedvenceidet kedvezményesen!
Ne maradj le a legjobb akciós géllakkokról, zselékről, kozmetikumokról és műköröm kiegészítőkről! Kattints, válogass, rendelj gyorsan, amíg a készlet tart!
Belépés
vagy
Elfelejtett jelszó
Betöltés...
Kategóriák
Menüpontok
Szűrés
Termék státusza
Ár(Ft)
100 Ft - 39 990 Ft
A márka termékei
Típus
Tulajdonság
Kiszerelés
Színárnyalat